Příměstský tábor 2015

Příměstský tábor „Cesta kolem světa“
Termín: 3. - 7. srpna 2015 (7:30-17:00 hod)
Cena: 1 300 Kč/dítě
Pro děti od 5 do 12 let
Cena zahrnuje: pitný režim, teplý oběd, odpolední svačinu, vstupy a jízdné

Příměstský tábor pořádají skautští vedoucí z 27. střediska. Děti si na táboře vyzkouší různé rukodělné a zábavné aktivity, budou trávit čas v přírodě, sportovat zpívat a poznávat své okolí, to vše ve společnosti svých vrstevníků. Celou dobu budou s dětmi kvalifikovaní vedoucí i zdravotník.
Jako základna tábora bude sloužit skautská klubovna ve Starém Lískovci (Elišky Přemyslovny 27). Děti můžete přivést mezi 7:30 až 8:30 a vyzvednout si je mezi 16:00 a 17:00 hod. Děti budou potřebovat sportovní oblečení přiměřené počasí, přezůvky (podepsané možno nechat během týdne v klubovně), pláštěnku, batůžek na výlety a láhev na pití.
Přihlašovat děti je možné do 19. června, nebo do naplnění kapacity. Minimální kapacita je 10 dětí (v případě menšího počtu se tábor bez náhrady ruší, ale to se nejspíše nestane :-). Po vyplnění přihlášky Vás budeme kontaktovat e-mailem s informacemi o platbě a potvrzením přihlášení. Zde na stránkách ŽL si také, prosíme, stáhněte formulář s prohlášením o bezinfekčnosti a potvrzení, že je dítě schopno účastnit se tábora (možno použít i potvrzení od lékaře vystavené např. pro školu v přírodě).
Tyto formuláře odevzdáte spolu s kopií kartičky zdravotní pojišťovny první den tábora.
PŘIHLÁŠKA ZDE
posudek o zdravotní způsobilosti ke stažení zde
prohlášení o bezinfekčnosti ke stažení zde
Vedoucí tábora: Veronika Kolínková e-mail: tabor@zivyliskovec.eu
Zástupce vedoucího: Eliška Skácelová, David Lang

image

→ zpět

Web obsahujúci veľké množstvo online filmy a filmové tipy. Vyskúšali ste už online súťaž o ceny a výhry a digitálna guľovačka?Guľovanie a tipovanie ešte nikdy nebolo tak zaujímavé a lákavé. A čo rôzne citáty a výroky? Témy ako láska, šťastie, múdrosť, potešenie.

Kalendář akcí→ všechny akce
Nic se v budoucnu nedeje!
Nejnovější komentáře
trhové vzkazy
Dobrý den,
rozhodli...
David (15. 4. 2019 13:17:32)

trhové vzkazy
Dobrý den, už znáte...
Jitka Vítková (7. 4. 2019 14:34:12)

cestovatelské vzkazy
Dobrý den,
bude se...
Petra (4. 12. 2018 14:06:07)

Partneři