Lackenhof, 25.2.2012

25.2.2012 se uskuteční další lyžovačka v rakouských alpách - Živý Lískovec na lyžích - Lackenhof.
Lackenhof je jedno z bližších lyžařských alpských středisek, které se nachází kousek za Melkem. Díky své poloze je ideální pro jednodenní výlet z Jižní Moravy. Info o středisku a aktuální informace o počasí na www.lackenhof.at

Lyžování na Lackenhof bylo z důvodu nenaplnění kapacity zrušeno. Bližší informace jsou zaslány všem přihlášeným na email uvedený při registraci.


Po vyplnění přihlašovacího formuláře, který k nám bude odeslán, Vaši rezervaci zaevidujeme a pošleme Vám na email číslo účtu a celkovou částku, která je třeba uhradit do 5 pracovních dnů. Jakmile bude částka na náš účet připsána, zašleme Vám voucher s unikátním číslem, pod kterým budeme rezervace a platby evidovat. Tento voucher stačí předložit u odjezdu autobusu.

Cena: 450 Kč (cena zahrnuje cestu busem tam a dokonce i zpět, laskavé slovo v případě potíží a dobrou náladu)
Cena nezahrnuje: permanentku (dospělý. 32,5 €, dětský 18 €, vratná záloha na pernamentku 2 €), cestovní pojištění - doporučujeme.

Storno podmínky: při stornování zájezdu 17.2. a později - 100% (kalkulace ceny autobusu je spočítaná na maximální kapacitu a proto může být cena takto nízká, proto přísné storno podmínky) Je samozřejmně možnost poslat za sebe náhradíka;)

Odjezd autobusu 25.2.2012 ve 4:30 z parkoviště na ulici Osová (u zastávky MHD Osová, stejné, kde se konají Starolískovecké farmářské trhy:-) . Návrat na stejné místo v cca 21 hodin. Na parkovišti je dostatek míst pro všechny, kdo k odjezdu přijedou autem.
Po cestě bude možnost sledovat video nebo koupit kafe.

Všechny dotazy rádi zodpovíme, pište na email: lyze@zivyliskovec.eu

image
→ zpět

Web obsahujúci veľké množstvo online filmy a filmové tipy. Vyskúšali ste už online súťaž o ceny a výhry a digitálna guľovačka?Guľovanie a tipovanie ešte nikdy nebolo tak zaujímavé a lákavé. A čo rôzne citáty a výroky? Témy ako láska, šťastie, múdrosť, potešenie.

Kalendář akcí→ všechny akce
Nic se v budoucnu nedeje!
Nejnovější komentáře
trhové vzkazy
Dobrý den,
rozhodli...
David (15. 4. 2019 13:17:32)

trhové vzkazy
Dobrý den, už znáte...
Jitka Vítková (7. 4. 2019 14:34:12)

cestovatelské vzkazy
Dobrý den,
bude se...
Petra (4. 12. 2018 14:06:07)

Partneři