info

Protože jsme se rozhodli lehce obohatit a pozměnit sekci Na lyžích, která je s příchodem jara a léta méně aktuální, přinášíme novou podobu cestovatelské sekce.
Mimo pozvánky na lyže zde budete moci najít také návody a tipy, kam můžete vyrazit sami nebo s někým třeba na kole, s kočárkem nebo jentak na výlet.
Budeme rádi pokud svoje tipy připojíte do příspěvků nebo nám je pošlete na email nacestach@zivyliskovec.eu . My je následně zařadíme do jednotlivých kategorií.
Pokud budeme pořádat nějakou akci zvlášť, zahrneme ji do kalendáře akcí, abychom na ni určitě nezapomněli. A pokud máte vy nápad, kam by se dalo vyrazit a chtěli byste pro ostatní připravit nebo pozvat na nějakou podobnou cestovatelkou akci, ozvěte se nám, rádi ji do kalendáře se všemi podrobnosti zařadíme.

Komentáře:

Rádi bychom do jednotlivých sekcí rozlišili tipy a nápady kam vyrazit spojené s diskusí k jednotlivým trasám nebo výletům. Na redaktorech pracujeme, pokud byste se chtěli zapojit, piště na email Vaše příspěvky. A pokud hledáte parťáky tak nezapomínejte na kontakt na Vás nebo využijte i připravovaný FB profil: Živý Lískovec na cestách.

David (11. 5. 2012 o 18:33:41)

Vložit komentář:
Vaše jméno:

→ zpět

Web obsahujúci veľké množstvo online filmy a filmové tipy. Vyskúšali ste už online súťaž o ceny a výhry a digitálna guľovačka?Guľovanie a tipovanie ešte nikdy nebolo tak zaujímavé a lákavé. A čo rôzne citáty a výroky? Témy ako láska, šťastie, múdrosť, potešenie.

Kalendář akcí→ všechny akce
Nic se v budoucnu nedeje!
Nejnovější komentáře
trhové vzkazy
Dobrý den,
rozhodli...
David (15. 4. 2019 13:17:32)

trhové vzkazy
Dobrý den, už znáte...
Jitka Vítková (7. 4. 2019 14:34:12)

cestovatelské vzkazy
Dobrý den,
bude se...
Petra (4. 12. 2018 14:06:07)

Partneři