trhové vzkazy

Cokoliv nám chcete napsat. Připomínku, námět nabo pochvalu;)

Komentáře:

Příští sobotu si opět můžete přijít nakoupit na farmářské trhy... tentokrát by mělo být všechno, co Vám minule chybělo - mléko z mlékomatu, frgály a valašské pečivo a taky minule slibovaná vajíčka a kuřata. Mluvila jsem přímo s majitelem farmy, účast přislíbil. A budou opět živé ryby. Tak neváhejte a přijďte!

Katka (25. 5. 2012 o 20:33:00)Chtěla bych se omluvit všem, kdo si přišli na sobotní trh pro valašské frgály, mléko z mlékomatu a pro vajíčka a kuřata.
Mléko nepřijelo nedopatřením, s majitelem jsme si zřejmě nerozuměli.
Paní s frgály se na nás již po několikáté vykašlala a i když účast přislíbila, nakonec bez omluvy nepřijela. Tudíž s ní ukončujem...e spolupráci a jednáme s novým dodavatelem.
A co se týká vajec a kuřat - tady jsem naletěla vtipálkům, kteří se mnou celou dobu komunikovali jménem kuřecí farmy, ale jak jsem v sobotu ráno zjistila, vůbec s ní nemají nic společného.
Proto se všem, kteří se těšili na kuřata a výše uvedené produkty, ještě jednou moc omlouvám a budu se snažit, aby se to již příště neopakovalo.

Katka (13. 5. 2012 o 15:44:45)Již tuto sobotu si můžete přijít nakoupit vajíčka, chlazená kuřata, ryby, slovácké koláčky, valašské frgály, chléb a pečivo, drobné zákusky, sýry a sýrové pochoutky, pokud jsou ještě nějaké zásoby, tak i jablka ze sadu ve St. Lískovci, uzeniny, zabijačkové pochoutky, ovoce, zeleninu, bylinky, koření, balkonové květiny, marmelády, pečené čaje, mléko z mlékomatu (opět připomínám, že je vhodné přinést si vlastní nádobu). Možná budou i produkty pro Vaše zvířecí miláčky.
Do soboty se pokusíme ještě někoho sehnat, proto určitě přijďte, budete mít z čeho vybírat!

Katka (9. 5. 2012 o 10:22:42)Dobrý den, paní Pilná. Možné to samozřejmě je, ale ráda bych s Vámi podrobnosti probrala telefonicky nebo mailem...Můžete mě kontaktovat na čísle 604 286 847, 777 911 358 nebo mailem trhy@zivyliskovec.eu?
Přijde mi to tak lepší...

Děkuji. K. Vltavská

Katka (9. 5. 2012 o 09:52:26)Dobrý den. Mám prosbu ohledně farmářského trhu, který se koná 12.5. ve Starém Lískovci na Osové. Je možné tam nabízet i produkty pro zvířata? Mám na myli přírodní sušené masové pochoutky, sušené seno pro domácí králíčky, slunečnici a jiné přírodní produkty. Jsem z Ostopovic a tomuhle docela rozumím.
Pokud ano, tak jaké jsou podmínky a stoleček k prodeji bych si měla zajistit sama?
Děkuji a přeji pěkný den Petra Pilná

Petra Pilná (8. 5. 2012 o 09:48:46)Kdo nevíte, co vařit o příštím víkendu k obědu, mám pro Vás tip: Přijďte si nakoupit v sobotu 12.5. na farmářské trhy a odnese si chlazené kuře na jeden den a čerstvou rybu na druhý den. Rybu by Vám měli na požádání na místě i vykuchat, kuře můžete šupnout rovnou do trouby :)). Tak neváhejte a přijďte!

Katka (7. 5. 2012 o 08:42:41)Kdo nemáte program na sobotní dopoledne, přijďte si nakoupit na farmářské trhy! V nabídce najdete zeleninu, bylinky, sazenice, med, jablka ze sadu ve St. Lískovci, slovácké koláčky, valašské frgály, drobné cukroví, pečivo z Pekařství MAKOVEC, uzeniny, zabijačkové pochoutky, sýry a sýrové pochoutky, koření, dřevěné stoličky, domácí sirupy, ručně vyráběné šperky, mléko z mlékomatu (připomínám, že je vhodné přinést si vlastní nádobu - nalévat se bude do čehokoli v jakémkoli množství), nově také pečené čaje, marmelády, povidla, mošty a ovocné šťávy, balkonové květiny a pečivo z Pekařství U Rešů.
Těšíme se na Vás!

David (19. 4. 2012 o 12:15:34)V současné době byste ve schránce ve Starém Lískovci nebo Bohunicích nebo třeba za stěračem auta měli najít letáček s termíny trhů na celý rok 2012. Pokud byste jej chtěli, nezapomeňte se zastavit už tuto sobotu. Rádi Vám jej dáme;)

David (28. 3. 2012 o 19:43:47)První letošní trhy se nám pomalu, ale jistě blíží! Už teď se můžete těšit na zeleninu, bylinky, snad i sazenice, jablka ze sadu ve St. Lískovci, slovácké koláčky, frgály, dortíky, pečivo, med, víno, maďarské uzeniny, uzeniny od firmy MASPRO, zabijačkové pochoutky, sýry a sýrové pochoutky, klášterní produkty FAIR TRADE, koření, dřevěné stoličky, ručně dělané náušnice, velikonoční kraslice a nově také mléko z mlékomatu (doporučuje se přinést si vlastní nádobu - nalévat se bude do čehokoli v jakémkoli množství).
O dalších produktech ještě jednáme, seznam budeme průběžně aktualizovat.
Těšíme se na Vás a doufáme, že přijdete v hojném počtu!

David (18. 3. 2012 o 13:07:14)I přesto že jsem lehce avizovali další letošní trhy, letos už Starolískovecké farmářské trhy v Lískovci nebudou.
Už nyní ale připravujeme temíny na přští rok, abyste měli celý rok přehled, kdy na trhy budete moci zajít.
Pokusíme pro příští rok úroveň a kvalitu trhů posunout ještě kousek dál.
Čeká nás nelehký úkol, ale věříme, že nám zachováte v tomto projektu přízeň tak, jako tento rok.

David (17. 10. 2011 o 12:39:43)
začiatok predchádzajúca 10 predchádzajúca 1 2 3 4 5 6 7 8 9 následujúca následujúca10 posledná

Vložit komentář:
Vaše jméno:

→ zpět

Web obsahujúci veľké množstvo online filmy a filmové tipy. Vyskúšali ste už online súťaž o ceny a výhry a digitálna guľovačka?Guľovanie a tipovanie ešte nikdy nebolo tak zaujímavé a lákavé. A čo rôzne citáty a výroky? Témy ako láska, šťastie, múdrosť, potešenie.

Kalendář akcí→ všechny akce
Nic se v budoucnu nedeje!
Nejnovější komentáře
cestovatelské vzkazy
Dobrý den,
bude se...
Petra (4. 12. 2018 14:06:07)

trhové vzkazy
Zdravíme návštěvníky...
Katka (13. 9. 2017 10:05:25)

trhové vzkazy
Zdravíme všechny příznivce...
Katka (23. 3. 2017 13:16:38)

Farmářské trhy v roce 2018
image
Výroční desátý ročník Živého Lískovce

image

Partneři

image