trhové vzkazy

Cokoliv nám chcete napsat. Připomínku, námět nabo pochvalu;)

Komentáře:

Vážení příznivci starolískoveckých trhů! Ráda bych Vás už nyní pozvala na příští sobotu, kdy se koná poslední letošní farmářský trh! Budeme se na Vás těšit ve stejný čas, na stejném místě... Letošní úspěšnou sezónu zakončíme opět zabíjačkou, k dostání budou nejenom jitrnice, jelita, škvarky apod., ale také teplá ovarová polévka "prdelačka", ovar, jazyk atd.
A samozřejmě nebude chybět pečivo, slovácké koláčky, sýry, maďarské uzeniny, zelenina, rybízové víno, marmelády a pečené čaje, burčák, frgály, vinné mošty a plno dalších dobrot.
Na zahřátí bude káva, svařené normální a rybízové víno, pro děti horká čokoláda.
Výběr je pestrý, proto neváhejte a přijďte s námi strávit poslední letošní sobotní dopoledne (2.11.). Těšíme se na Vás!

Katka (24. 10. 2013 o 09:19:06)Již zítra se na Vás budeme těšit na tradičním starolískoveckém trhu od 8:00. Co všechno si můžete nakoupit? Určitě u nás seženete pečivo, uzeniny od MASPRA a Pandrholy, maďarské uzeniny, jablka a hrušky ze sadů ve St. Lískovci, zeleninu, vajíčka, marmelády a pečené čaje, sýry a sýrové pochoutky, náušnice a jiné šperky, burčák, ryby, rybízové víno, výrobky z rakytníku, bylinky a koření.
Nabídka je jako vždy pestrá, proto neváhejte a přijďte k nám strávit příjemné dopoledne. Těšíme se na Vás!

Katka (11. 10. 2013 o 12:29:16)Již zítra si můžete přijít opět nakoupit na starolískovecký farmářský trh. A na co se můžete těšit? K dostání bude ovoce a zelenina, pečivo, uzeniny (včetně maďarských), vajíčka, náušnice a jiné šperky, ryby, sýry a sýrové pochoutky, pečené čaje a marmelády, králíci, kuřata, med, nově bude burčák, sušené ovoce a výrobky z rakytníku.
Proto neváhejte a přijďte si k nám nejenom nakoupit kvalitní potraviny, ale také vypít výbornou kávu.
Těšíme se na Vás!

Katka (20. 9. 2013 o 09:17:50)Již zítra si můžete přijít nakoupit sýry, pečivo, uzeniny (i maďarské), ovoce ze sadu ve St. Lískovci, zeleninu, pečené čaje a marmelády, ryby, šperky, rybízové víno, králíky, med, vajíčka a nově by taky měly být kečupy a chutney.
Tradičně bude v našem info stanu i káva a kdo ještě nemá koupené lístky na festival na příští sobotu, budou i ty.
Takže neváhejte a přijďte s námi strávit příjemné dopoledne!

Katka (30. 8. 2013 o 12:06:10)Již tuto sobotu se na Vás budeme těšit na našem dalším farmářském trhu na stejném místě, ve stejný čas!
Už teď se můžete těšit na pečivo, slovácké koláčky, sýry a sýrové pochoutky, ovoce, zeleninu, uzeniny, maďarské klobásky, vajíčka, rybízové víno, přírodní kosmetiku, králíky, med a plno dalších pochutin.
Již tradičně na Vás bude čekat výborná káva a my, organizátoři, kteří budeme připraveni zodpovídat Vaše případné dotazy.
Má být hezky, tak neváhejte a přijďte s námi strávit příjemné dopoledne!

Katka (17. 7. 2013 o 23:35:34)Již zítra se na Vás budeme těšit na obvyklém místě v obvyklý čas! Nakoupit si můžete slovácké koláčky, sýry a sýrové speciality, ovoce, zeleninu, sazeničky, balkonové květiny, sazeničky chilli papriček, pečivo, uzeniny, pečené čaje a marmelády, ryby, vajíčka, med, bylinky, koření, dřevěné stoličky, náušnice a jiné šperky a nově také relaxační polštářky.
Tradičně u nás můžete posedět při dobré kávě. Proto neváhejte a určitě přijďte!

Katka (14. 6. 2013 o 10:08:35)Tuto sobotu se na Vás opět budeme těšit ve stejný čas na stejném místě na farmářském trhu! Nakoupit si můžete tradičně pečivo, uzeniny, sýry, rybízové víno, sazeničky, bylinky, vajíčka, slovácké koláčky a plno dalšího, na co jste z našich trhů zvyklí.
Opět bude i káva a posezení, tak neváhejte a přijďte si s námi užít příjemné dopoledne!

Katka (13. 5. 2013 o 22:11:10)Již tuto sobotu si opět můžete přijít nakoupit na starolískovecké farmářské trhy!
Můžete se těšit na pečivo, slovácké koláčky, různé druhy uzenin (klasické, maďarské, zvěřinové), farmářské mléko, vajíčka, jablka ze sadů ve St. Lískovci, sazenice, balkonové květiny, marmelády a pečené čaje, med, pivo, zelí a nakládaný česnek, rybízové víno, brambory z Vysočiny, sýry a sýrové pochoutky, pokud bude hezky, měly by být i náušnice a jiné šperky a nově také chlazení králíci.
A jedno slibované překvapení - opět bude i káva. Proto neváhejte a přijďte si s nám užít sobotní dopoledne!
Těšíme se na Vás!

Katka (25. 4. 2013 o 15:00:10)A je to tady!
Již tuto sobotu (6.4.) si můžete přijít nakoupit na první letošní farmářský trh ve Starém Lískovci. Nabídka je už v tuto chvíli pestrá a věřím, že do sobotního ráda se ještě rozšíří.
Těšit se můžete na menší ZABÍJAČKU (teplá polévka prdelačka, teplý ovar a vnitřnosti, jitrnice, jelítka), chlazené čerstvé maso, uzeniny, pečivo, slovácké koláčky, med, sýry, vajíčka, jablka ze sadů ve St. Lískovci, koření, marmelády a pečené čaje, balkonové květiny, ryby, maďarské uzeniny, rybízové víno, kvašené zelí a nakládaný česnek, přírodní kosmetické produkty a nově také zvěřinové uzeniny a pivo z minipivovaru Richard.
Věřím, že do soboty se nám ještě nějací prodejci přihlásí, proto neváhejte a učitě přijďte včas! Začínáme v 8:00 a končíme jako vždy před obědem.....
Těšíme se na Vás!

Katka (2. 4. 2013 o 11:41:51)Jak se Vám líbí pozvánky - plakátky na pro letošní sezonu SFT?

David (17. 3. 2013 o 15:10:07)
začiatok predchádzajúca 10 predchádzajúca 1 2 3 4 5 6 7 8 9 následujúca následujúca10 posledná

Vložit komentář:
Vaše jméno:

→ zpět

Web obsahujúci veľké množstvo online filmy a filmové tipy. Vyskúšali ste už online súťaž o ceny a výhry a digitálna guľovačka?Guľovanie a tipovanie ešte nikdy nebolo tak zaujímavé a lákavé. A čo rôzne citáty a výroky? Témy ako láska, šťastie, múdrosť, potešenie.

Kalendář akcí→ všechny akce
Nic se v budoucnu nedeje!
Nejnovější komentáře
cestovatelské vzkazy
Dobrý den,
bude se...
Petra (4. 12. 2018 14:06:07)

trhové vzkazy
Zdravíme návštěvníky...
Katka (13. 9. 2017 10:05:25)

trhové vzkazy
Zdravíme všechny příznivce...
Katka (23. 3. 2017 13:16:38)

Farmářské trhy v roce 2018
image
Výroční desátý ročník Živého Lískovce

image

Partneři

image